ציור צילום סיפור
האהבה היא דליפת אנרגיה, צילומים שמספרים סיפור הם אלה שאני אוהב, כמו שאהבתי להציץ דרך חלונות לבתים של אחרים כשעדיין גרנו בתל אביב, הופר צייר סצנות כאלה , הצייר כמציצן, גם היצקוק בחלון. זה לא שאני רוצה להציץ, המראה גונב אותי, עיני נודדות לשם, נישמתי נודדת לשם. אתה לא יכול לא להציץ בחיים של אחרים, בסיפור של אחרים. הסקרנות הורגת את החתול.
ציור צילום סיפור
והאדם כמספר סיפורים , העיין והמוח כמחברי עלילות, אנחנו מספרים את הסיפור שלנו, אנחנו מחברים סיפור של אחרים מול הסיפור שלנו, כמה הם אומללים, כמה הם מאושרים, כמה יש להם כל מה שלנו אין.
ציור ,צילום סיפור

החיים תמיד במקום אחר, " אנחנו ממציאים את עצמנו, אבל אנחנו  באמת הדמויות שאנחנו ממציאים"

דיוויד וולמן אמר את זה, המודעות העצמית היא מוט של סלפי -אנחנו משחקים בסרט של חיינו, מקריינים בקול של ריאליטי . אנחנו מזכירים לעצמנו מישהו, אבל מי?

ציור צילום  סיפור
הנטייה לייחס לעצמי שליטה, כפי שאומר הפסיכולוג החברתי האמריקאי דן וגנר, היא תכונה אישיותית שלאחדים יש ולאחרים אין. קיימת הבחנה מוכחת במחקר בין בני אדם בעלי "רגש של בעלות יצירתית" על מחשבותיהם, לבין אחרים, כמוני, שאין להם רגש כזה – אנשים שמרגישים כי מחשבות הם דברים שפשוט קורים. ייתכן שאפשר לקשר זאת להבחנה בין מי שחש כי הוא מַבְנֶה את עצמו למי שלא, אבל בכל מקרה, חוויית ההבניה העצמית והבעלות היצירתית-העצמית נראית אמיתית למדי. אך אני סקפטי לגבי קיומה בפועל של בעלות יצירתית – תהליך הגדרה עצמית כלשהו, המתקיים בתוך או באמצעות החיים, ואפשר לדמותו לכתיבה של החיים.-גיילון סטרוסון.
צילום ציור סיפור

יש לי נטיה לספר את החיים של אחרים עבורם, במיוחד את אלו שלך

גרסה מטיבה יותר.עקביות שאת לא רואה, הגיון פנימי, את גרועה בלהיות בעד עצמך, אני אתקן את זה. אני אספר את החיים שלך טוב.אין לקולונל מי שיכתוב לו מכתבים, גם לך אין.חוגים לילדים ברחובות

ציור צילום סיפור
Catherine Rocke: v האדמה מתחת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

©כל הזכויות שמורות - הסדנא לימודי אומנות ציור פיסול צילום עיצוב
לימודי אומנות | פיסול | ציור | צילום | עיצוב | אומנות שימושית | ימי כיף וגיבוש | עיצוב הבית